foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
PROGRAM CW 2K17

PROGRAM PÁTEK 18. 8. 16:00 Otevření areálu CW 18:00 Volné sprinty

Více...

Kategorie Hall of Fame

Kategorie nové soutěže najdete ZDE

Více...

Kategorie CW SPRINT

Přehled soutěžních kategorií MS SMS ČR pro rok 2017

Více...

Návštěvní řád

Pravidla pro návštěvníky akce.

Více...

Děkujeme všem partnerům

 

 SS logo

 

lowiscult

 

partyplace

 

lwisclt

 

 lasik next level

 

relax 

 

lifeintown


 

 


 

 


  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud jedete k nám na CARWARS poporvé, bude se vám určitě hodit pár rad a informací, které vám usnadní a zpříjemní vaši první návštěvu našeho srazu.

greenhorn

Brána areálu letiště se pro diváky otevírá v pátek v 16:00

První auto a jeho posádka, která stojí ve frontě před branou, má vstup na akci ZDARMA. Hostesky na bráně vám dají volné vstupenky.

Tábořit můžete kdekoli na travnatých plochách v zadním a klubovém kempu. Respektujte prosím vyznačené klubové zábory - nebudete muset bourat stan a stěhovat se :)

V areálu je povoleno používat grily.

Pokud se chcete účastnit jakýchkoli pohárových soutěží, případně nočních sprintů a night tuningu, musíte se ZAREGISTROVAT. Registrace probíhají v pořadatelském stanu v pátek od 17:00 do 21:00 a v sobotu pak od 9:00.

Jestli se chcete v klidu vyspat, směřujte svůj bivak raději do zadní části kempu. Vepředu běží prakticky nonstop party na Camp Stage, party na hlavní stage jede minimálně do tří do rána. Nic pro ospalce:)

V celém areálu platí každý večer od 22:00 ZÁKAZ NOČNÍ JÍZDY! Znamená to, že jakmile nastartujete po desáté a hnete se autem o pár metrů, čapne vás lítačka od security a bude velký řešení. Pokud se k nim budete chovat slušně, asi dostanete jenom nějakýho huláka. Pokud na ně budete hustý, mají kluci pravomoc vás podle Návštěvního řádu akce vykázat z areálu srazu bez náhrady vstupného.
Pokud potřebujete z akce odjet po desáté večer, čapněte prvního pořadatele s vysílačkou. Sežene vám doprovod k bráně areálu. Auta na vyvádění lidí jsou tam čtyři - všechno proběhne rychle, v klidu a bez zbytečnýho nasírání kohokoli...:)

Při vjezdu do areálu dostanete /pokud budete na srazu spát/ modrej igeliťák na odpadky. Budeme vám moc vděční, když svůj bordel necháte v pytli na louce, kde jste tábořili. Pro superšprty: kontejnery na plný ideliťáky najdete u hromady pneumatik za autokinem. Pytle se také můžou nechat v odkládacích ohradách na odpadky s nápisem BORDEL SEM!

Pokud budete mít jakékoli zdravotní problémy, případně to nějakej kámoš přežene s pitím, neváhejte vyhledat lékařskou pomoc. Naše zdravotníky najdete na louce naproti hlavní stage, poblíž pořadatelského stanu. K dispozici je lékařský tým a sanity pro rychlý odvoz.

Přejeme vám, ať si CARWARS užijete v klídku a bez malérů. HEZKOU ZÁBAVU!!! :)

 

back button